kuchyně, nábytek, plecitý, holýšov

mapa webu

interiér na přání

vestavný nábytek

kuchyně, nábytek, plecitý, holýšov, kuchyně, nábytek, plecitý, holýšov, kuchyňská, linka, kuchyňské, vestavné, skříně, plzeň, domažlice, pracovní deska, barva korpusu, profily dvířek, spotřebiče, madla, ordinace, dětské pokoje, obývací pokoje, předsíň, koupelna, interiér na přání, komfort, prostor, standard, natural, luxus,

Stejně jako móda v oblékání, či změny v designu aut, také trendy ve vzhledu kuchyní se mění. Na trhu je k dostání nepřeberné množství dekorů použitelných při budování kuchyňské linky.


Prohlédněte si pestrou nabídku tvarů frézování dvířek, které má zásadní vliv na výsledný vzhled nábytku. Odstín dvířek lze dodatečně doladit dodatečnou úpravou - leskem či patinou. Ke dvířkům dolaďte podobný design skříněk, neboť v jednoduchosti je krása.


Také pracovní deska je nedílnou součástí kuchyňské linky. Právě ona je nejvíce zatížená vodou, horkými hrnci a často i ostřím nože. Nejběžnějším typem je laminátová deska, ale stále větší oblibě se těší i umělý kámen. Vybírat lze z mnoha dekorů pracovních desek, dle barev přírody i fantazie.